Piękna Ty! Piękny Targówek! Metamorfozy kobiet z Targówka


plakat

Jak wyglądać fantastycznie w każdym rozmiarze? Jak w prosty sposób podkreślić atuty sylwetki lub ukryć niedoskonałości? Czy istnieją kolory podkreślające dany typ urody? Każda kobieta zarówno w dużym, jak i małym rozmiarze może wyglądać pięknie. W Dzień kobiet 8 marca, podczas akcji „Piękna Ty! Piękny Targówek! Metamorfozy kobiet z Targówka” poznamy uniwersalne sztuczki modowe i wizażowe dla każdej z nas. W programie również mini warsztaty z autoprezentacji, indywidualne konsultacje ze stylistką i wizażystką, koncert gitarowy Jana Kasprzyka, a na zakończenie kwiatek dla każdej Pani.

Z okazji 8 marca Stowarzyszenie Targówek w spódnicy, które działa na rzecz integracji i aktywizacji społeczności lokalnej, przygotowało w Domu Kultury Zacisze przy ul. Blokowej 1 w godz. 15:00- 19:00 wyjątkową akcję „Piękna Ty! Piękny Targówek! Metamorfozy kobiet z Targówka”. Celem projektu jest budowanie wśród kobiet, w różnym wieku i na różnym etapie swojego życia, pewności i akceptacji samej siebie, oraz pozytywnego nastawienia do otoczenia. Odpowiednio dobrany ubiór, makijaż i postawa dodają pewności siebie. Punktem wyjścia do udanej metamorfozy jest właściwa analiza kolorystyczna.

W klasycznym poradnictwie kolorystycznym wykorzystuje się kolorowe chusty o charakterystycznych dla poszczególnych pór roku odcieniach czerwieni, zieleni, błękitu, żółci, fioletu i brązu. Dzięki takiej analizie jesteśmy wstanie poznać zalety naszej urody oraz uwydatnić to co w nas najpiękniejsze. Taka wiedza jest przydatna w naszym codziennym życiu – podkreśla Urszula Białozor-Fiećko Fashion Stylist, Personal Shopper, mieszkanka Bródna, która poprowadzi mini warsztaty i indywidualne konsultacje, podczas akcji z okazji Dnia Kobiet. Od 13 lat jest wciąż pracującą modelką i aktorką reklamową. Znamy ją z „małego ekranu” między innymi z reklamy „Prince Polo: Bierz co chcesz” z Filipem Bobkiem (2006), reklamy świątecznej AVON(2006), czy chociażby z reklamy środka odchudzającego Elavia (2011/2012). Była twarzą Simple, Orange, Marina Rinaldi, Gaba, Duo Fruo, Laura per Laura i innych. Jako stylistka współpracuje z m.in.: magazynami, agencjami modelek, studiami fotograficznymi, domami produkcyjnymi.

Świadomość siebie, swoich mocnych stron oraz obszarów do pracy, czyli skuteczna autoprezentacja to kolejny aspekt, który pojawi się podczas akcji. Mini warsztaty z autoprezentacji poprowadzi Monika Perdjon z Victoria Coaching. Z wykształcenia coach, filolog i aktorka, a z zamiłowania psycholog. Dyplom aktorski otrzymała w roku 2006 z rąk Wojciecha Malajkata. Szkoliła się pod okiem takich mistrzów, jak Zofia Kucówna, Eugenia Herman, Bohdan Łazuka. Prowadzi szkolenia, oraz warsztaty aktorskie i przygotowuje kandydatów zdających do szkół teatralnych. Specjalizuje się w tematach związanych z w kreowaniem wizerunku, prezentacją produktu i autoprezentacją.

Nie zabranie również profesjonalnych warsztatów makijażu poprowadzonych przez ekspertów kosmetycznych Mary Kay. Będzie to doskonała okazja do nauczenia się szybkich i łatwych technik makijażu dziennego. Doradcy podpowiedzą, jak odpowiednio do swojej urody malować się i modelować owal twarzy oraz udzielą indywidualnych porad pielęgnacyjnych.

Akcja bezpłatna dla Pań w każdym wieku. Rejestracja e-mailowa info@targowekwspodnicy.pl (imię, nazwisko, tel. kontaktowy) lub telefoniczna 22 679 84 69. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Organizator: logo_z211

Partnerzy: fashionstylist_logo (1) victoria-coaching-logo-1 Logo-Mary-Kay_full1DK_ Zacisze11016664_10152767505363174_977185623_n WBS  obsesja - róz-KASETON2(1) logopgr tuberoza  Patronat Medialny:     logo WaszTargowek

 

Relacja fotograficzna:

Wernisaż wystawy Portretów kobiet z Targówka, które zostały wykonane podczas naszej akcji 8 marca pt. “Piękna Ty! Piękny Targówek! Metamorfozy kobiet z Targówka”.