Podwieczorki z kulturą dla dzieci – sezon IV


Ruszyła czwarta edycja “Podwieczorków z kulturą dla dzieci”. Teatrzyki odbywają się w niedziele w czterech lokalizacjach, tak żebyście mogli dowolnie wybrać lokalizację i godzinę, która Wam odpowiada. Projekt w dwóch lokalizacjach tj. w Parafii Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku Fabrycznym i w Parku Wiecha, realizowany jest w ramach budżetu partycypacyjnego.  Natomiast dzięki Waszemu wsparciu udało się sprawić, że z dodatkowych środków spotykamy się także na Zaciszu w Parafii św. Barnaby Apostoła i na Bródnie w lokalizacji, gdzie zawsze jest najliczniejsza widownia, czyli w Parku Bródnowskim.

Celem projektu jest udział małych mieszkańców naszej dzielnicy w niedzielnych popołudniowych spotkaniach z kulturą. To okazja do zaszczepienia w dzieciach pasji i miłości do kultury, by w przyszłości stały się świadomymi odbiorcami sztuki. Takie spotkania wspaniale wpływają na rozwój wyobraźni dziecka i są niepowtarzalną okazją do wspólnego spędzania czasu z rodziną, z dala od gier komputerowych.

UWAGA: Po raz czwarty ogłaszamy konkurs na najfajniejsze zdjęcie z Podwieczorków z Kulturą 2018. Zdjęcie może być wykonane podczas dowolnego przedstawienia, ale tej edycji. Każdy może zgłosić tylko jedno zdjęcie ale z każdego obszaru. Rywalizują ze sobą fotki z danego obszaru. Każdy uczestnik dostanie nagrodę – choćby pocieszenia.
Harmonogram:
1. wysyłanie zdjęć do nas (wraz z imieniem, nazwiskiem i wiekiem dziecka oraz kontaktem do rodzica) poprzez wiadomość na fb lub na info@targowekwspodnicy.pl do 2 września br do 24.00.Wszystkie dodamy do 4 albumów – każdy obszar oddzielnie
2. głosowanie: do 7 września br. do 24:00
3. wręczenie nagród: 9 września br. podczas Dni Targówka w Parku Bródnowskim.
Powodzenia