Mamy z Targówka, czyli sztuka macierzyństwa


Nowy cykl spotkań z Targówkiem w spódnicy
START 18 marca (poniedziałek) godz. 18:00-20:00, Dom Kultury Świt
„Macierzyństwo, czyli sprawdzian dla relacji z bliskimi”

Pojawienie się dziecka zmienia o 180 stopni nie tylko codzienne życie, ale też relacje z najbliższymi. To możliwość przyjrzenia się temu, czy relacje, które nas łączą z ludźmi są trwałe, szczere i prawdziwe. Sprawdzenia, kto nas wspiera, a czyje zachowania są dla nas trudne. Dobre relacje bowiem dają energię, motywację do bycia jak najlepszą mamą, a czasem siłę do przetrwania. Właśnie dlatego to o relacjach będziemy rozmawiać podczas pierwszego spotkania z cyklu MAMY Z TARGÓWKA.

Prowadząca:  Karolina Bury, jedna z autorek książki „Mamy dla Mamy”, wyjątkowego projektu stworzonego przez 1200 mam. Karolina, mama Niny i Leona. Uwielbia wiedzieć, by móc podejmować decyzje w oparciu o dane naukowe, a nie mity i przesądy. Zawodowo zajmuje się pisaniem. Nałogowo czyta książki, bezwarunkowo kocha psy. W rodzicielstwie inspiracją jest dla niej Jasper Juul, rodzicielstwo bliskości oraz NVC (komunikacja bez przemocy).

Rejestracja e-mailowa: info@targowekwspodnicy.pl (imię i nazwisko + numer telefonu w celu potwierdzenia udziału oraz nazwa warsztatu i komentarz, dlaczego chcesz wziąć udział w tym spotkaniu). Liczba miejsc jest ograniczona.