Dzień kobiet z Targówkiem w spódnicy


III Dzień kobiet z Targówkiem w spódnicy
Myśl zdrowo i pozytywnie

 

Sukces ma wiele twarzy i dla każdej z nas znaczy co innego. Sukces to uśmiech na twarzy dziecka, wolny czas poświęcony na hobby, wspólny obiad z rodziną, przeczytana książka w natłoku codziennych prac i Twoje spełnienie w życiu. Nie da się go zmierzyć i kupić. Czy potrafisz uśmiechać się każdego dnia? Czy zarażasz optymizmem innych? Jak często nagradzasz się za dobrze wykonaną pracę? Już 5 marca, podczas bezpłatnej akcji „Myśl zdrowo i pozytywnie” dowiemy się, jaka jest kobieca twarz sukcesu i jak do niego dążyć. W programie oprócz szkolenia z rozwoju osobistego, indywidualne konsultacje profilaktyczne, a na zakończenie koncert Łukasza Talika.

Z okazji Dnia Kobiet stowarzyszenie „Targówek w spódnicy”, które działa na rzecz integracji i aktywizacji społeczności lokalnej, przygotowało w Domu Kultury Zacisze przy ul. Blokowej 1 wyjątkową akcję „Myśl zdrowo i pozytywnie”. Dzień kobiet to okazja do znalezienia chwili tylko dla siebie, do relaksu i refleksji. Z myślą o uczestniczkach przygotowane zostały dwa bloki tematyczne.

W godz. 13:00 – 15:45 organizatorzy przewidzieli część profilaktyczną, która nie wymaga rejestracji. Panie będą mogły odwiedzić Punkt profilaktyczny SZPZLO Warszawa – Targówek, skorzystać z konsultacji w zakresie chorób o podłożu autoimmunologicznym, czy dowiedzieć się więcej odnośnie raka szyjki macicy. Należymy do czołówki krajów Unii Europejskiej pod względem liczby zachorowańi śmiertelności z powodu raka szyjki macicy. Takie dane szokują, tym bardziej, że rak wykryty we wczesnym stadium jest wyleczalny, z czego często nie zdajemy sobie sprawy. Właśnie, dlatego tak ważna jest edukacja oraz przełamywanie bariery nieśmiałości i tabu w tym temacie. W tym roku w części profilaktycznej będzie różowo, a to za sprawą przedstawicielek z Pink Lips Project i ogólnopolskiej akcji malowania ust na różowo. Panie, które skorzystają z części profilaktycznej będą miały niepowtarzalną okazję do wykonania zabawnej pamiątkowej fotografii w profesjonalnej Fotobudce.

Ponadto w godz. 16:00 – 19:00 na uczestniczki czeka duża dawka pozytywnej energii, między innymi  dzięki warsztatom jogi śmiechu, pozwalającej pozbyć się stresu i napięć. Szkolenie z rozwoju osobistego pt. „Kobieca Twarz sukcesu”, które poprowadzi doświadczona trenerka Magdalena Dorko-Wojciechowska. Zakończenie akcji będzie równie spektakularne, ponieważ przy akompaniamencie Michała Kowalskiego zaśpiewa Łukasz Talik, wokalista i aktor musicalowy. Debiutował w spektaklu „Jesus Christ Superstar”.
W Teatrze Rampa zagrał m.in. w musicalu ,,Rent”. Występował także w Teatrze Muzycznym ROMA i Studio Buffo. Podkładał głos m.in. w takich filmach jak ,,Totalna porażka Wiki” czy ,,Kraina lodu Wiki”. Ta część akcji wymaga rejestracji. Wystarczy wysłać e-maila na adres info@targowekwspodnicy.pl i podać swoje imię, nazwisko oraz tel. kontaktowy. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Organizator: Stowarzyszenie Targówek w spódnicy, DK Zacisze

Partnerzy: SZPZLO Warszawa – Targówek, Restauracja Zapętlona, Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny, Joga śmiej się z pasją, Klub Medycyny Funkcjonalnej

Patronat Medialny: Targówek.info

 

 

plakat a3 v10