III Mikołajki w spódnicy


TWS ulotka-zaproszenie awers do drukuIle razy rezygnowałyście z udziału w ciekawych wydarzeniach, szkoleniach itp. tylko dlatego, że nie miałyście z kim zostawić swoich pociech? A jak często uczestniczyłyście w wydarzeniach z ofertą skierowaną wyłącznie do dzieci, swoje potrzeby odkładając na dalszy plan? Tym razem nie ma takiej potrzeby. Zapraszamy na III Mikołajki w spódnicy, które odbędą się 5 grudnia, start godz. 13:00 w Domu Kultury „Świt”. Projekt skierowany nie tylko do dzieci, ale równocześnie do kobiet.

W programie przewidziany jest szereg atrakcji, między innymi seans filmowy dla najmłodszych, którego sponsorem są sklep z zabawkami Nygus oraz salon Obsesja, czy wizyta Świętego Mikołaja, który wręczy dzieciom słodkie upominki ufundowane przez firmę FM Group. Dla pań w tym roku przygotowałyśmy mini szkolenie z zarządzania stresem, które poprowadzi znana Wam już doskonale aktorka i coach Monika Perdjon z Victoria Coaching. Dodatkową atrakcją będą świąteczne warsztaty zrealizowane przez Leroy Merlin oraz loteria kobiecych nagród.

Do wygrania m. in. bony do salonu Obsesja – to wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o kobietach. Właśnie tam profesjonalne brafitterki doradzają dobranie wygodnej i estetycznej bielizny, dzięki której każda z nas poczuje się dobrze, elegancko i kobieco. Przy odrobinie szczęścia będzie można również wygrać vouchery na zabiegi kosmetyczne i usługi fryzjerskie do salonu urody Xena na Zaciszu przy ul. Wyspowej 8. Każda z nas wie, jak ważna jest właściwa pielęgnacja naszej skóry i odpowiednio dobrane kosmetyki, dlatego nie mogło zabraknąć, podczas Mikołajek nagród w postaci zestawów kosmetyków i voucherów na profesjonalne konsultacje firmy Mary Kay. Dobry nastrój zapewne będzie dopisywał Paniom, które wylosują ozdoby własnoręcznie wykonane przez Panią Krystynę Tomkowicz – aktywną mieszkankę Targówka oraz ozdoby od Art- Magazyn Hand Made. Niedawno odbyło się otwarcie sklepu tej firmy przy ul. Wyszogrodzkiej 1, w którym oprócz rękodzieła dostaniemy piękne tkaniny i pasmanterię. A jeśli, któraś z Mam myśli już o zbliżających się urodzinach swojej pociechy to trzymamy kciuki, aby wylosowała voucher ze zniżką na atrakcję urodzinową, czyli zajęcia naukowe podczas urodzin od Małe Mądrale. I na koniec, nasz nowy Partner – firma FM Group, która ma w swojej ofercie produkty codziennego użytku – perfumy, kosmetyki pielęgnacyjne, kosmetyki MAKE UP, środki czystości oraz kawę i herbatę. Przedstawicielki tej marki organizują inspirujące spotkania produktowe, na których istnieje możliwość przetestowania produktów kosmetycznych i perfumeryjnych oraz dobrania odpowiednich dla siebie. By poznać je lepiej zapraszamy na strony:

https://www.facebook.com/FMGROUPWorld.MAKE.UP/
https://www.facebook.com/ManiMamaMotywuje/
oraz oficjalna strona FM Group: www.fmgroup.pl

Na zakończenie wspólnie udekorujemy sąsiedzką choinkę przed Domem Kultury „Świt”. Zachęcamy do przyniesienia na akcję wyjątkowych ozdób choinkowych, wykonanych wspólnie z rodziną, ze znajomymi. Ten świąteczny akcent będzie zrealizowany w ramach stołecznej akcji „Podwórkowa Gwiazdka”, której celem jest sąsiedzka integracja. W organizacji tej wyjątkowej akcji, jak co roku pomagają nam „Mikołajki” z Targówka – aktywne kobiety w każdym wieku. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Wasz Targówek.

Akcja „Mikołajki w spódnicy” jest oczywiście bezpłatna, a zgłoszenie do udziału odbywa się poprzez wysłanie wiadomości e-mail  (imię i nazwisko mamy + tel. kontaktowy oraz imiona i wiek dzieci) na adres info@targowekwspodnicy.pl.

Organizator:

Logo_FINAL_CMK

 

 

 

 

Partnerzy:

logoLMnowe     FM Group JPG
obsesja - róż-kaseton obrobionylogo Nygus JPG

 
 

Beznazwy-1

victoria-coaching-logo-2

Logo_vector

MK_logo_bk.ai

joga_smiej_sie_z_pasja

male_madrale_logo_2_wiersze

 

 

 

 

Patronat medialny:

logo-WaszTargowek

 

 

 

TWS plakat