Joga w Parku Bródnowskim


 

joga w parku3Fenomen jogi polega na tym, że każdy bez względu na wiek i kondycję fizyczną może ją praktykować. Stowarzyszenie „Targówek w spódnicy” oraz Akademia Terapii Ruchem „Zacisze Jogi” przez całe wakacje zapraszają na bezpłatne zajęcia jogi w każdą sobotę o godz. 11:00 w Parku Bródnowskim.

Joga to jedna z najstarszych form ćwiczeń fizycznych. Znana od tysięcy lat w Indiach, w ostatnim czasie stała się również bardzo popularna w Polsce. Wykonując asany wpływamy na poprawę kondycji całego organizmu. Zwiększamy naszą elastyczność i siłę, a wykonując ćwiczenia i spokojnie oddychając oddziałujemy także na naszą wewnętrzną równowagę.

Zajęcia jogi w Parku Bródnowskim prowadzi Grażyna Masłowska – wszechstronna instruktorka. W swojej pracy największy nacisk kładzie na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, co przekłada się na większą ich skuteczność. Precyzyjnie dopasowuje ćwiczenia do aktualnych predyspozycji, sprawności i wieku podopiecznych, dzięki czemu uczestniczki jogi w Parku Bródnowskim czują się komfortowo i nie tylko uczęszczają na zajęcia regularnie, ale także przyprowadzają przyjaciół i rodzinę.

.

.

.